یه فکر مثبت کوچولو اول صبح، میتونه کل روزت رو تغییر بده، لبخند بزن😊

title
                                            adbox.gif
title

تاثیر گانودرما بر کبد چرب
تاریخ نگارش : جمعه 1399/1/8
🍄تاثیر قارچ گانودرما (ریشی) بر کبد چرب☕️
👩‍🔬پژوهش هایی که در مورد درمان بیماری کبد چرب انجام شده، نشان دهنده این نکته است که کبد چرب درمان خاصی که غیرالکلی باشد ندارد و تا به امروز تنها تاثیرات بالینی قارچ گانودرما بر آن به اثبات رسیده است که این تاثیرات حتی با سایر گیاهان دارویی نیز قابل مقایسه نیست.
🍄این قارچ به چند دلیل در بهبود و درمان کبد چرب موثر است:
1⃣پلی ساکارید موجود در این قارچ،با بهبود پارامترهای بیوشیمیایی خون موجب کاهش آسیب کبد میشود به عبارتی این قارچ فعالیت بتاگلوکورنید یعنی آنزیمی که در بسیاری از مشکلات کبدی از جمله التهاب کبد،زردی و سیروز نقش اساسی دارد را محدود می کند.
2⃣به علت داشتن خاصیت ضد التهابی،از التهاب و از بین رفتن سلول های کبدی جلوگیری می کند.
3⃣به علت داشتن خاصیت ضد هپاتوتوکسیک از آسیب کبد در برابر سموم شیمیایی از جمله متابولیت های دارویی و تتراکلرید کربن محافظت می کند.
4⃣از آنجا که این قارچ حاوی ۱۵۴ نوع آنتی اکسیدان است،توانایی مقابله با رادیکال های آزاد و در نتیجه بهبود و بازسازی سلول های کبدی را دارد.

5⃣این قارچ علاوه بر پیشگیری از سرطان کبد می تواند از متاستاز(انتشار سرطان) در بدن انسان نیز جلوگیری کند به عبارتی با مصرف این قارچ اندازه،حجم،وزن تومورها و تعداد اندام های درگیرمهار میشوند.

#کبد_چرب 💎 علائمی هشدار دهنده که به شما می‌گویند مبتلا به «کبد چرب» هستید 👌زرد بودن سفیدی اسکلروز چشم 👌کک‌ومک و لک صورت 👌ترش کردن و ریفلاکس گوارشی 👌طعم دهان تلخ و بدمزه صبحگاهی 👌جوش صورت و پشت کمر و روی بازوها 👌عصبانیت و پرخاشگری، زود از کوره دررفتن 👌درد مچ پاها و پیچ‌خوردگی های مکرر مچ پاها 👌ریزش موی شدید 👌احساس مورچه‌روی در نواحی مختلف بدن 👌خونریزی های شدید عادت ماهیانه در زنان 👌حالت چسبندگی داشتن مدفوع به کاسه توالت (که نیاز به شست‌وشوی مدفوع با فشار زیاد آب باشد) 👌پرش پلک راست در اکثر مواقع 👌زرد شدن پیراهن در ناحیه زیر بغل و بدبو بودن عرق 👌احساس سوزن‌سوزن شدن انتهای دست و پاها 👌درد در سمت راست حفره شکمی که به‌سمت بین دو کتف انتشار داشته باشد. 🔬راه بهبود کبد چرب مصرف روزانه قهوه های گانودرماست که خاصیت سم زدایی وپاک کنندگی کبد ازسموم است که 

این محصول به پادشاه پاکسازی بدن ازسموم معروف است.🍄☕️


‌ 🔰کبد چرب به ۴ گرید از نظر میزان پیشرفت دسته‌بندی می‌شود. ‌ 1️⃣گرید ۱ کبد چرب ساده‌ترین نوع آن است که دلیل آن خوردن مواد غذایی ناسالم است. البته این گرید با افزایش فعالیت‌های روزانه و استفاده از مواد دارویی قابل درمان است اما باید بدانید که برای افراد کهنسال کمی خطرناک به نظر می‌رسد. ‌ 2️⃣گرید ۲ کبد چرب در این حالت وضعیت بیمار کمی سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود ،این حالت از کبد چرب، رژیم غذایی خاص خود را نیز دارد. ‌ 3️⃣گرید ۳ کبد چرب تنها با بهبود سبک زندگی قابل درمان نخواهد بود البته این هشداری است برای افراد دارای کبد چرب گرید ۲ که در درمان بیماری خود سهل انگاری می‌کنند. ‌ ‌ 4️⃣در نهایت گرید ۴ کبد چرب که به سیروز کبدی معروف است، پیوند کبد برای فرد احتیاج می‌شود. ‌ ‌

 سرطان کبد چرب

بازدید : 1820 نفر

title
نام کاربری
کلمه عبور
title