یه فکر مثبت کوچولو اول صبح، میتونه کل روزت رو تغییر بده، لبخند بزن😊

title
                                            adbox.gif
title

دمنوش لاغری
تاریخ نگارش : یکشنبه 1399/2/28
لطفا جهت سفارش و مشاوره  با شماره زیر تماس بگیرید
09123883907
آدرس اینستا گرام
Instagram.com/Safty_ganoderma قیمت دمنوش لاغری دکتر بیز

قیمت  هر محصولی از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت. به مصرف کنندگان دمنوش لاغری بیز اطمینان میدهیم که قیمت دمنوش های لاغری دکتر بیز ،مناسب ترین قیمت در بازار نسبت به کیفیت این محصول است. فقط کافیست یک بار از این محصول استفاده کنید تا خود متوجه کیفیت بسیار بالا و طعم بی نظیر این محصول شوید و تبدیل به یکی از مشتریان دائمی ما شوید. قیمت دمنوش لاغری دکتر بیز در مقایسه با دمنوش های لاغری موجود در بازار و شبکه های فروش اینترنتی بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که در دمنوش لاغری دکتر بیز قیمت پایین آن به منزله بی کیفیتی این محصول نیست.با توجه به این که دمنوش لاغری بیز در انواع مختلفی دسته بندی میشود، هر یک از انواع این محصول و اندازه ها مختلف  دمنوش لاغری قیمت بخصوصی را دارا است. برخی از قیمت بسته های این محصول به صورت زیر میباشد.

یک بسته دمنوش لاغری ۱۲۰ عددی دکتر بیز : قیمت ۱۶۹ هزار تومان

دو عدد بسته دمنوش لاغری ۱۲۰ عددی دکتر بیز: قیمت ۳۲۸ هزار تومان

سه عدد بسته دمنوش لاغری ۱۲۰ عددی دکتر بیز: قیمت ۴۷۹ هزار تومان

فروش دمنوش لاغری دکتر بیز

فروش دمنوش لاغری دکتر بیز از مواردی است که بیانگر کیفیت محصول است. در اواخر دمنوش لاغری بیز از جمله پرفروش ترین دمنوش ها در سطح بازار است و نیز دارای کیفیت مطلوبی نیز میباشد. همچنین تبادل نظر در مورد دمنوش لاغری دکتر بیز توسط بسیاری از خریداران  این دمنوش نشان دهنده رضایت کامل آنها است. برای پی بردن به این مطلب می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی دمنوش لاغری دکتر بیز نظرات کاربران را مشاهده نمایید.

طرز استفاده  ازدمنوش لاغری بیز

طرز مصرف دمنوش لاغری دکتر بیز نیم ساعت قبل از خوردن غذا باعث کاهش اشتهای فرد مصرف کننده میشود و یک ساعت بعد از خوردن غذا موجب چربی سوزی در فرد خواهد شد . برای نتیجه گیری مطلوب و اثر بخشی بهتر طرز تهیه دمنوش لاغری دکتر بیز به این صورت میباشد که :  به دلخواه روزانه ۳ بار و هر بار یک عدد تی بگ  از دمنوش لاغری بیزرا به همراه ۲۵۰ سی سی آب در داخل قوری ریخته و اجازه دهید تا دمنوش به مدت ۵الی۱۰ دقیقه با حرارت کم بجوشد سپس بگذارید به مدت ۳ الی ۵ دقیقه دم بکشد. همچنین می توانید مقدار اندکی از دمنوش لاغری را در همان مقدار آب جوش در یک لیوان در بسته ریخته و ۳۰ دقیقه به آن زمان دهید تا استراحت کند و به طور کامل دم بکشد. بهتر است که نصف مقداری از دمنوش را که دم کرده اید ۳۰ دقیقه قبل از وعده ی غذایی و نصف دیگر آن را ۳۰ دقیقه بعد از وعده غذایی میل نمایید . در صورت افزایش سلول های چربی می بایست مقدار دمنوش و به همان ترتیب مقدار آب را افزایش دهید .حتما دمنوش را به صورت گرم میل کنید.

 دلایل بدون بازگشت بودن وزن با دمنوش لاغری بیز

وقتی  با مایعات وزن کم میکنید و در حقیقت وزنی که از دست میدهید آب موجود در  بدن نیست که بعد از چند روز دوباره دچار اضافه وزن شوید .با دمنوش لاغری بیز به طور طبیعی وزن کم میکنید به این معنی که دمنوش سوخت و سازبدن را بالا میبرد و اثر مستقیم روی مرکز اشتها دارند باتوجه به اینکه چربی سوز نیز هم هستند . با استفاده از دمنوش لاغری آهسته وزن کم میکنید.  عملکرد دمنوش لاغری بیز از روش افزایش بیرون روی نیست بنابراین بعد از قطع مصرف وزن برنخواهد گشت.

 

عاداتی که رعایت انها روند لاغری توسط محصولات دکتر بیز را افزایش میدهد

دوری از عادات بد صبح گاهی مانند زیاد نخوابیدن،در درمعرض نور قرار گرفتن،صبحانه نخوردن یا کم یا حتی دیر صبحانه خوردن به لاغری کمک بسیاری خواهد کرد و نیز باعث سرحالی شما نیز خواهد شد.

مصرف شکر سفید و آرد سفید سبب چاقی میشود بنابر این به طور کامل از استفاده انها دوری کنید. میتوانید جو، میوه‌ها و سبزیجات جایگزین انها کنید.

از سبزیجات استفاده کنید از جمله جعفری ، کاهو، پیاز، اسفناج ،برگ کلم ، گل کلم ، هویچ  ، شلغم ومصرف میوه ها ازجمله سیب ، گریپ فروت ، توت فرنگی و هندوانه در روند لاغری بسیار مفید اند.

بیشترغذا‌ها را  به صورت آب پز یا بخار پز تهیه و مصرف کنید نه سرخ شده در روغن

استفاده از روغن های سالم مانند روغن روغن کنجد ،زیتون ، روغن جوانه گندم ، روغن آفتاب گردان  و روغن دانه ذرت

اجتناب از مصرف زیاد و بیش از حد کیک و غذاهای سرشار از مواد قندی مانند حلوا و مربا نان شیرینی نان های خامه ای

خودداری از مصرف جویدن آدامس وغذاهای آلرژی زا.

انجام ورزش های سبک در هر روز مانند دوچرخه سواری ، دویدن ، شنا و پیاده رو

بازدید : 2278 نفر

title
نام کاربری
کلمه عبور
title