یه فکر مثبت کوچولو اول صبح، میتونه کل روزت رو تغییر بده، لبخند بزن😊

title
                                            adbox.gif
title

ماسک ها
تاریخ نگارش : جمعه 1390/11/28

ماسک برنج چه تاثیری دارد؟

مقداری برنج را بکوبید وبا کمی آب مخلوط کنید تا کمی حالت کرمی پیدا کند سپس این ماسک را روی صورت تان بگذارید واجازه دهید تا خشک شود وبعد از آن با آب گرم صورت تان را بشویید وتفاوت را ببینید.

با زرد چوبه سفید شوید

یک قاشق چای خوری وازلین رابا یک قاشق چای خوری زردچوبه مخلوط کنید وخوب هم بزنید تا کاملا یکدست شود سپس لیف را به این مخلوط آغشته کنید وروی زانوها بمالید و15 دقیقه صبر کنید. سپس زانوها را با آب ولرم بشویید اگر این کار را هر هفته انجام دهید زانوهای تان تا حد زیادی سفید می شود.

بادام برای یک ماسک طبیعی

تعدادی بادام را در آب خیس کنید تا پوست آن به راحتی کنده شود سپس بادام ها را خوب بکوبید تا کاملا پودر شود. 3 قاشق غذا خوری از این پودر را با یک سفیده تخم مرغ وبا یک قاشق چای خوری آب لیمو خوب مخلوط کنید تا کاملا یکدست شود (از مخلوط کن استفاده نکنید) سپس این مخلوط را حدود 20 تا30 دقیقه روی صورت تان وگردن تان بگذارید.سعی کنید در این مدت دراز بکشید وبعد از آن صورت تان را با آب گرم بشویید وبا روغن بادام چرب کنید بهتر است هر روز از این ماسک استفاده کنید تا بعد از 10 روز اثر شگفت آور آن را ببینید.

تنها 20 دقیقه وقت می خواهید

اگر پوستی نرمال وحساس دارید این ماسک سفید کننده برای شما مناسب بوده.کافی است 3قاشق غذاخوری آرد را الک کنید سپس با مقداری شیر وآب لیموی تازه مخلوط کنید تا این مخلوط کاملا حالت کرمی شکل پیدا کند وبتوان آن را به عنوان ماسک روی صورت گذاشت. این ماسک باید حدود 20 دقیقه روی پوست بمالید سپس با آب گرم شسته شود.

جادوی آرد نخودچی را فراموش نکنید

آب 2لیمو ترش را بگیرید ودر یک مخلوط کن بریزید.خیاری را حلقه حلقه کنید و2 عدد از حلقه ها در مخلوط کن ببنذارید.4قاشق غذا خوری آرد نخودچی وکمی هم آب پرتقال به مخلوط اضافه کنید سپس این مواد را به خوبی با هم میکس کنید تا کاملا حالت چسبی رقیق پیدا کنند سپس 5قاشق غذا خوری شکر یا نمک به مخلوط اضافه کرده وخوب میکس کنید.این مخلوط را روی صورت وگردن بمالید وصبر کنید تا مخلوط روی صورت خشک شود. احتمالا حدود 5 تا 10 دقیقه طول می کشد که مخلوط کاملا روی پوست خشک شود سپس با آب گرم این گرم این ماسک را از روی صورت  پاک کنید این کار را هر روز انجام دهید تا اثر سفید کنندگی آن را ببینید.              

بازدید : 3151 نفر

title
نام کاربری
کلمه عبور
title