یه فکر مثبت کوچولو اول صبح، میتونه کل روزت رو تغییر بده، لبخند بزن😊

title
                                            adbox.gif
title

گیاه درمانی شفا بخش
تاریخ نگارش : جمعه 1390/11/28

گیاه درمانی شفابخش وآرام بخش

گل ضد عفونت

از قدیم الایام وقتی بحث ضد عفونی کردن پوست مطرح می شد اکثر افراد آسم اسطو خودوس را به زبان می آورند.اسطوخودوس خواص دارویی بسیاری دارد که مهم ترین آن خاصیت ضد عفونی کنندگی آن است.گل های زیبای اسطو خودوس دارای خواص آرام بخش آنتی با کتریال وضد حساسیت است.

امروز در بسیاری از انواع محلول های پاک کننده وصابون ها از عصاره گیاه اسطو خودوس استفاده می شود.یکی از مهم ترین ویژگی های گیاه اسطو خودوس این است که به سلول های پوست حس جوانی می بخشد.

این گیاه در از بین بردن سلول های پیر وتسریع رشد سلول های جوان نقش موثری دارد.

قابل توجه افرادی که پوست حساسی حتی شما هم می توانید از عصاره این برای پاک کردن پوست تان استفاده کنید.

این گیاه علاوه بر پاکسازی پوست منافذ کوچک و از باز شدن آن ها جلوگیری می شود.

محلول آرام بخش برای پاهای شما

نسخه خانگی اسطوخودوسس یک محلول پاک کننده     است. محلولی که با اسطوخودوس تهیه می شود می تواند به عنوان یک پاک کننده مناسب برای دست وپا استفاده شود.این پاک کننده در رفع التهاب وتورم دست وپا وحفظ لطافت پوست کمک می کند.اگر کار طاقت فرسایی دارید وپاهای تان خسته وکوفته می شود می توانید از محلول اسطو خودوس برای باز گرداندن آرامش به پاهای تان استفاده کنید.

آنچه لازم دارید..

1-نصف فنجان گل های خشک شده اسطوخودوس

2-نصف فنجان گیاه مریم گلی

3-2 فنجان آب

4- 8 قطره روغن اسطوخودوس

دستور العمل

در قابلمه ای گل های اسطوخودوس گیاه مریم گلی وآب را بریزید وبه مدت 20 دقیقه روی حرارت کم قرار دهید سپس ترکیب را از صافی رد کرده وبگذارید تا سرد شود.

در قابلمه ای گل های اسطو خودوس گیاه مریم گلی وآب را بریزید و به مدت 20 دقیقه روی حرارت کم قرار دهید سپس ترکیب را اضافی رد کرده وبگذارید تا سرد شود.روغن اسطوخودوس را به آن اضافه کنید.پاک کننده آماده است.شما می توانید دست وپای تان را با این پاک کننده بشویید تا پوست تان را با این پاک کننده بشویید تا پوست تان لطیف وشاداب شود.

تقویت کننده 2گیاه

بارها بارها شنیده ایم که رزماری برای تقویت وزشد موها به خصوص ابرو موثر است. عصاره رزماری به میزان زیادی در انواع محصولات آرایشی وبهداشتی استفاده می شود.این گیاه دارای خواص آنتی باکتریال وضد عفونی کننده است.همچنین خواص معجزه آسای این گیاه باعث که در انواع تونیک ها وتقویت کننده های مو استفاده شود. محلول تقویت کننده پیشنهادی رزماری موهایتان را محکم تر وباطراوت تر نگه دارد.

آنچه لازم دارید

یک فنجان رزماری

یک فنجان روغن گیاه اسطو خودوس

دستور العمل

رزماری وعصاره اسطو خودوس را در شیشه ای بریزید وخوب مخلوط  کنید. قبل از استفاده  از این تقویت کننده شیشه را خوب تکان دهید.

این روغن را روی موها مالیده و به خوبی سر را ماساژ دهید تا روغن جذب موها شود.روغن را به مدت 6 ماه در جای تاریک وخنک نگه دارید. بهتر است این روغن را قبل از این که مو های تان را شانه بزنید استفاده کنید.

بازدید : 2423 نفر

title
نام کاربری
کلمه عبور
title