یه فکر مثبت کوچولو اول صبح، میتونه کل روزت رو تغییر بده، لبخند بزن😊

title
                                            adbox.gif
title

معجزه عسل را باور کنید..
تاریخ نگارش : جمعه 1390/11/28

معجزه عسل را باور کنید

امروزه اکثر محصولات بهداشتی حاوی عسل هستند علت هم واضخ است. عسل در از بین بردن لک های روی پوست  وروشن کردن پوست های تیره نقش چشمگیری دارد.عسل علاوه بر از بین بردن لک های صورت در روشن ساختن رنگ پوست ترمیم سلول های آسیب دیده جوان سازی پوست ترمیم سلول های آسیب دیده جوان سازی پوست وپاکسازی منافذ پوست نقش بسزایی دارد. عسل یکی از بهترین موادی است که برای پاکسازی پوست موثر است.

عسل موجود در تنواع ماسک ها به راحتی سلول های پیر فرسوده را از سطح پوست جدا کرده وپوست را روشن می کند در صورتی که می خواهید منافذ پوست تان تمیز شود می توانید از عسل استفاده کنید. کافی است کمی از عسل را روی پوست تان بمالید وپس از 15 دقیقه با آب ولرم بشویید.ترکیب عسل موز وماست هم ماسک ایده الی برای پوست شما می شود.از آن جایی که موز سرشار از ویتامین K است در ترمیم سلول های آسیب دیده نقش موثری دارد.معمولا موزهای کاملا رسیده از نظر املاح معدنی وویتامین غنی تر هستند.ماست هم در رفع چین وچروک وروشن سازی پوست موثر است.

آنچه لازم دارید

نصف یک عدد موز

یک قاشق غذا غوری عسل

2 قاشق غذا خوری ماست

دستور العمل

نصف عدد موز راخوب بکوبید تا کاملا یکدست شود سپس عسل وماست را به آن اضافه کنید کمی مخلوط کنید تا ترکیب یکدست شود سپس روی پوست تان بمالید. ماسک به مدت 15 تا 20 دقیقه روی پوست بماند سپس با آب ولرم بشویید وبا آب سرد آبکشی کنید. این ماسک را یک روز در میان استفاده کنید.

 

بازدید : 2253 نفر

title
نام کاربری
کلمه عبور
title